Velikost textu:   A    A    A

Společenský klub Zvonkohra a spol.
senzační senioři

Kdo jsme a co chceme

Společenský klub „ Z v o n k o h r a  a spol.“ vytváříme v Teplicích my  ve zralém věku, jimž se v čase  za středem života významně změnily životní okolnosti a je třeba se s tím vyrovnat. Je správná chvíle, poznat nové  přátele.
Náš společenský klub měl 25.2.2014 ve Společenském sále Regionální knihovny Teplice první, informativní schůzku. Sešlo se 25 osob. Klub byl založen dnem 1. 3. 2014.

Ke dni založení měl klub 17 řádně zapsaných členů, na konci března 2014 vzrostl počet členů již na 38. Přijímáme do svých řad další senzační seniory, kteří ještě nejsou rozhodnuti, i ty, kdo zatím o nás nevědí...
Přijďte se s námi těšit ze života, zůstat fit a na dobré vlně. Zároveň se k nám hlásí osobnosti, které chtějí být blízké klubu a v činnosti jej dle svých sil a možností podporovat. Děkujeme za vstřícnost a sympatie. Souhlasí s tím, abychom je uvedli  na webových stránkách jako naše přátele.

Program klubu:
*Aktivní život :
1. Zvonkohra – pravidelně 1x měsíčně povídání a hry v Regionální knihovně Teplice
2.Výběr z hroznů – 1 - 2x měsíčně pestrý program podle  přání členů klubu na mnoha dalších místech

*  Národní kronika – možnost uložení životního příběhu do fondu Národního muzea

Zveme Vás a vítáme. Čtěte o nás na webu, pište na email, volejte.

VŠE O ČLENSTVÍ V KLUBU - podmínky, práva a povinnosti členů ZDE

e mail:            klub.zvonkohra@centrum.cz
web.stránky:  kss-zvonkohra.sensen.cz

Kde se budeme setkávat a osobností

Místem  našeho pravidelného setkávání každý měsíc je překrásný Společenský sál  Regionální knihovny Teplice, reprezentativní a inspirující prostory v centru  města.
Setkávat se navíc budeme na mnoha dalších místech vždy podle přání členů klubu a zájmu, jemuž se právě chceme věnovat.

Organizaci a řízení Společenského klubu „ Zvonkohra a spol.“ se věnuje paní Helena Voctářová, zajišťující rovněž oficiální vztahy a kontakty. Tajemnicí klubu je originální paní Olga Šulcová. Realizační tým  spolehlivě a inspirativně v oblasti uměleckých a hravých aktivit jistí paní Jarka Otvinovská. Duší členské základny a společenských  klubových kontaktů jsou
neodolatelné dámy Eva Růžičková a  Eva Muchová. Komunikaci se světem vede literární talent šéfredaktorka webu paní
Dana Marková, která se věnuje i celostátnímu projektu Národní kronika. Adminstrátor webu a pomocník se vším v prezentaci je pan „Tajemný“ , Fotodokumentaci zvládá na skvělé úrovni pan Jiří Morman i nadšeně a méně dokonale také ostatní členové klubu, Video z našich akcí s láskou natočí a skvěle zpracuje pan Miroslav Minařík.

Motivace k  vytvoření Společenského klubu Zvonkohra a spol.

Parta přátel se rozhodla společně založit klub . Všichni, kdo se teď energicky pouštíme do dobrého projektu, jsme si  prošli  různými životními maléry. Díky našemu optimizmu  a úspěšně složeným životním zkouškám budeme s potěšením  naplňovat mnoho melodií  Společenského klubu  Zvonkohra a spol. Máme   d o b r o u   kvalifikaci. My, senzační senioři se svižně poneseme na dobré vlně.

Dana, Olga, Eva, Jarka, Helena , Eva a všichni ostatní.