Velikost textu:   A    A    A

Jaro 2015 v podání Jirky Mormana

Protože je jaro v plném proudu, vylezli nám hadi a štíři, po roce přiletěly  čarodějnice, a Jirka Morman se s námi neváhal rozdělit o své dojmy, pokochejme se jeho fotografiemi.... 
P.S. K letošnímu jaru patří i piáno na teplické Kolonádě před Domem kultury, na které hrají kolemjdoucí - k této fotce Jirka připojil následující komentář: 
"Jedu takhle přes park na kole, kolem divadla a slyším klavír (piano?) Na korze u "kulturáku," u piana,  mladé děvče - a nezvolilo právě snadnou skladbu. Hrála opravdu dobře."  
A my dodáváme. Aby také ne, když Teplice jsou městem konzervatoristů, což je jistě fajn  :-)), stejně jako fakt,  že i k nám už ze světa konečně dorazil tenhle prima způsob veřejného muzicírování...
P.S.II - Fotografii s názvem "Zatmění slunce," nevytvořil sice přímo Jirka, nýbrž některý z jeho kolegů, nicméně pro originalitu, s  níž je na ní zachycen přírodní  úkaz z letošního jara, ji přidáváme jako  bonus...:-)))
Květen je opravdu zvláštní měsíc - oslavujeme v něm svátek lásky, práce, matek i svobody - jen ženění a vdávání se nedoporučuje. 
  • 1