Velikost textu:   A    A    A

Setkání v Praze 30. 9. 2018 - Senior roku - poděkování

Motto: Pár přátel stačí mít co uměj za to vzít a nepřestanou hrát, když nemáš chuť se smát... Jen napři se a vstaň a rvát se nepřestaň, vždyť někdy stačí říct "jen dál se snaž, ty na to máš." :-)

Vážení přátelé projektu SenSen,

 

uplynulo již několik dní od  každoročního setkání seniorů v Praze a já z našeho teplického spolku Zvonkohra hlásím, že se nám onen společně prožitý čas krásně vydařil. Hlavní město nás přivítalo slunečně a  jiskřivě, a tak hned po příjezdu hurá  nejdřív na "Václavák," a pak hned na Staroměstské náměstí, podívat se jak opravený  orloj  opět září v plné kráse. Následovala procházka po Karlově mostě, návštěva sv. Miluláše, pak ještě něco dobrého na zub a stejnou cestou návrat zpět.

A pak už jsme se věnovali odpolednímu programu pro seniory. Děkujeme za krásný kulturní zážitek v Divadle ABC. Opět jsme si uvědomili sounáležitost s Nadací Charta 77, k níž se hrdě hlásíme,  a které patří i naše poděkování za podporu, jejímž vyjádřením je i každoroční ocenění těch, kdo obětavě pracují pro seniory. Nadchlo nás divadelní představení "Vězeň na 5. Avenue" s excelentní Simonou Stašovou v hlavní roli. Děkujeme všem skvělým ženám v NADACI za výbornou  práci, potěšily jste nás.
Domů jsme spěchali, protože nám odjížděl poslední vlak v 19,30. Prožila jsem díky tomu i další osobní krásnou emoci. Když jsme, my Tepličáci, stíhali jen taktak spoj, musel být i náš přestup v metru velmi rychlý. Moje milované holky mě nenechaly na pospas, hodily mě do mého "invaliďáku zn. ferari" a drandily se mou divoce a rychle, takže nám vláček neujel.
Děkuju z celého srdce jim i všem ostatním za povedený den.  Život je zkrátka "krásnej," když máme chuť ho žít! Jen dodávám, že Praha se nám líbila moc, a proto si dáme v říjnu ještě další pražské "repete."

Hezky Vás  zdravím, mějte dobré dny a brzy znovu na  "setkanou."             

Helena Voctářová - seniorský klub Zvonkohra Teplice   

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář


Vkládat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se můžete zde.