Velikost textu:   A    A    A

Seniorské ceny roku 2017

Byli jsme opět při tom :-)

Zdravím, Vás, přátelé SEN SEN!

 

Výlet do Prahy se nám mimořádně vydařil. Počasí bylo nádherné. Dopoledne jsme byli v Národním muzeu na výstavě k výročí T.G.Masaryka a také předvedení slavných Rukopisů. Výstava byla koncipovaná opravdu zajímavě včetně promítání.

Potom jsme se  prošli prosluněnou Prahou, cestou se naobědvali.  Děkuji všem za pochopení a pomoc  v mém problému s mobilitou. :-)

Poděkovali jsme Nadaci Charta77 jménem  Zvonkohry za krásné odpoledne v Praze Na křižovatce 1.10.2017.  Bylo to opět každoroční slavnostní ocenění práce klubů a jednotlivců SEN SEN.  Do Zlaté síně byl tentokrát uveden pan profesor Janouch. 

S Miluškou jsme  paní ředitelce Boženě Jirků  popřály k jejím 70. narozeninám pevné zdraví a síly do další náročné a skvělé práce pro ty, kdo potřebují pomoc.   

Novou kategorii ocenění "Neřízená střela " obdržela Wilma Svobodová, která poděkovala a přednesla vlastní báseň. Celý program opět moderoval pan Voříšek - elegantně a se šarmem. Vystoupila kapela a  skupina "Sestry Havelkovy. " Swing ladil s podzimní slunnou pohodou. Závěrem pohoštění a vínečko a pak hurá cestou necestou do Holešovic a s Arrivou domů.  Fotografoval Mirek Minařík, díky za bleskovou reakci.

Rovněž děkuji Hance Šilhánové za uspořádání a vedení výletu, zajištění jízdenek a sympatickou snahu při práci s plánem Prahy. Dobrý!  Pěkný den to byl .


Zdravím Vás  a přeji další a mnohé pěkné dny.

Na viděnou se těší  Helena :-)


P.S. Fota z akce jsou (jako vždy) k vidění v naší fotogalerii..

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář


Vkládat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se můžete zde.