Velikost textu:   A    A    A

POZVÁNKA NA SRPEN 2017

Prázdninové akce se Zvonkohrou
V srpnu 2017 má Společenský klub Zvonkohra a spol. senzační senioři ještě stále prázdniny. Ale od poloviny měsíce už začíná klubový život a opravdu pěkné akce.
Členové Zvonkohry,těšíme se na Vás, přijďte!
Nabídla jsem cvičitelkám, aby na Větrníku už v srpnu opět rozjely pravidelné cvičení. Věra Heinová se omluvila, že řeší instalace rozvodu vody na chatě a cvičit tedy nemůže. x/Věra Michoňová nijak nereagovala. x/Redakční poznámka: od Věrky Michoňové jsme získali zprávu, že se osamostatňuje a jógu bude nadále cvičit jako svoji aktivitu mimo  rámec Zvonkohry.   
 
Milí senzační senioři, užijte si pěknou dovolenou, sluníčko, koupání, výlety, zahrádky, grilovalovačky – prostě zbývající dny léta v dobré pohodě.
                                                                  
 Helena :-)                           
 
16.8..2017,  středa  od 15 hod. na Hrádku Letná  Petr Kašpar, podpořen Helenkou Tůmovou a současně my všichni  nastartujeme skvělou zábavu a společně pofrčíme LÉTEM S HUDEBNÍM  SVĚTEM. Pokud počasí dovolí, budeme na zahradě. Sebou si vezměte radost se života, dobrou náladu, něco dobrého na zub a něco dobrého k napití.  Bude to fajn mejdan. 
                                             
21.8.2017, středa v 6,45 sraz členů klubu u autobusu Ariva v Celní  Odjezd v 7,00 – jedeme do Prahy.
Na krásný výlet a úžasně prožitý den v ZOO v Tróji nás zve Duňa Suchá. Povede nás na lanovku a celou ZOO, celý den společně prožijeme krásně. Můžeme se rozloučit s oblíbeným lachtanem Mamutem před odjezdem do jeho nového domova. Budeme také u lekce plavání pro malého lachtana. Nový člen lachtaní rodiny se seznamuje s radostmi pohybu ve velkém bazénu. A ještě mnohem víc potěšení nás čeká. Na více jak 20 místech je komentované krmení a setkání se zvířaty. Vezměte sebou i vnouče, uděláte radost sobě i dítěti. Fotoaparáty sebou !!! Nezapomeňte si vzít občanský průkaz, kartičku pojišťovny, mobil, svoje léky, nápoj a svačinu.
Návrat je možný opět s Arivou v 16,30 či v 17,30 – každý se rozhodne sám.
Všichni kdo pojedete, kupte si předem na Benešově náměstí jízdenky s místenkou včas!!!
                                     
 

24.8. 2017 čtvrtek  16 – 18 hod.  Klubovna Větrník - setkání s učitelem a poslem jógy Markem Šmucarem. Marek plní svůj slib a opět přijede mezi nás. Všechny srdečně zdraví a těší se.
 

28.8. , 29.8., 30.8.,31.8.,1.9. vždy  od 14 – 17hodin - Klubovna Hrádek - Počítačový kurz - celkem 15 vyučovacích hodin.  Odborníka a učitele na slovo vzatého Viktora Váňu nám posílá Nadace Livie a Václava Klausových. Poslední čtyři místa jsou ještě k dispozici. Zájemci prosím hlaste se hned Heleně. Specifikujte, co přesně se chcete ještě naučit.  Pozvánka viz příloha samostatně.
                                                         

Petr Kašpar doporučuje a my určitě přijdeme na koncert do Šanovské Mušle v úterý  8.8.2017  a také   v sobotu 12.8.2017 .
 
                                                                                       *     *      *
  
A co nás čeká v září???!!!!
 
Zahajujeme studium   VU3V
Jsme oficiálně zaregistrovaní jako Konzultační středisko Virtuální univerzity třetího věku a všichni členové, kteří mají zájem, mohou začít studovat.
V září se uskuteční 4 semináře na téma ASTRONOMIE vždy v pondělí od 13 – 15 hod.  4.9.,   11.9.,   18.9.,  25.9. Je to seznámení se způsobem studia, dozvíte se podrobnosti a podmínky studia a můžete se závazně přihlásit. Vybereme si studijní předmět z nabídky 26 možností. Studium prvního semestru zahajujeme slavnostně dne 2.10.2O17.
                                                             

Ve STUDIU MALOVÁNÍ NA HEDVÁBÍ si ušijeme hedvábné šaty či halenku.                                                 
                                                                                                               
29.9.2017 v Šanovské Mušli slavnostně oslaví město Teplice Mezinárodní den seniorů.
 

                                                                                                                     
Od 1.9.2017 opět přijímáme nové členy mezi nás!!!!         
 
Srdečně zve své členy Společenský klub Zvonkohra, senzační senioři Teplice.  Čtěte o nás, pište nám a přijďte mezi nás.  Ptejte se v Informačním centru města Teplice.


klub.zvonkohra@centrum.cz    WEB :kss-zvonkohra.sensen FACEBOOK
 

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář


Vkládat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se můžete zde.