Velikost textu:   A    A    A

Motto: Krásné a přívětivé místo setkávání je Lesní mateřská škola Samorost aneb babičky ze Zvonkohry navštívily Lesní mateřskou školku Samorost

Přátelé,posílám fotku i zprávu o naší "babičkovské" návštěvě v Samorostu. Bylo to moc pěkné setkání. Miluška krásně dětem zazpívala, Jarka byla jako obvykle skvělá a kreativní - to umí opravdu dobře.
Děti s paní učitelkou nám napsaly tato milá slova:
"Zelený čtvrtek k nám do Samorostu přivála  hned 4 pohádkové babičky z teplického spolku seniorů Zvonkohra SENSEN.  Společně jsme chystali velikonoční vajíčka a v kotlíku nad ohněm vařili oběd. Bylo to úžasné! Děkujeme babičkám, že k nám vážily cestu, jsme nadšení z mezigenerační spolupráce a už plánujeme, co podnikneme příště."  

A my, babičky,  odpověděly:
"Dobrý den, vážení a milí přátelé v Lesní mateřské škole Samorost. Děkujeme Vám za možnost navštívit Vás právě na Zelený čtvrtek 18.4.,obarvit společně velikonoční vajíčka  tradičně v cibulových slupkách a trošku se potěšit  se  skvělými dětmi . Bylo nám u Vás moc hezky -  jako pohlazení hedvábným šátečkem. Mějte krásné jarní dny. Na viděnou se opět těší jménem babiček Jarky,  Milušky, Slávky, babča Helena Zvonkohra z.s. SEN SEN Teplice...."  a vy, čtenáři, jukněte na další fotky ve fotogalerii...   :-)

 

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář


Vkládat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se můžete zde.