Velikost textu:   A    A    A

Březen 2019 v klubu

Stěžejní novinkou je, že Zvonkohra definitivně opustila své dosavadní působiště na Hrádku Na Letné a svoji činnost nyní rozdělila do několika různých míst, na nichž se nově scházíme.
Dumka, skočná, sousedská, furiant, mazurka, odzemek, ale taky polonéza a kolo, to všechno  dohromady tvoří Slovanské tance, po jejichž stopách jsme se v březnu vydali s nadšeným hudebním popularizátorem, Petrem Kašparem a samozřejmě jsme nemohli minout ani  jejich autora, geniálního skladatele Antonína Dvořáka. Pomyslný výlet do slovanských luhů a hájů pěkně korespondoval s příslibem nadcházejícího jara, byť počasí venku bylo ještě hodně studené.   
V březnu také pokračovaly pravidelné klubové akce, tj. kreativní tvorba a cvičení při hudbě na Větrníku.  Uskutečnila  se týdenní setkávání v kavárničce Fokus nad nejrůznějšími tématy, která nás zajímají. Pokračovaly tréninky seniorského fotbalu 60+, kdo měl zájem, mohl se zúčastnit výletů, na něž jsme zváni Svazem turistů. Nadále probíhá studium Virtuální univerzity třetího věku.
Těšte se také na duben, kdy nás čeká nejen standardní rámec činnosti, ale i několik samostatných zajímavých akcí.  

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář


Vkládat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se můžete zde.